пʼятниця, 19 червня 2026 р.

Співпраця з КДПУ

 Завершилася виробнича практика майбутніх вчителів-логопедів — студентів-магістрів спеціальності А6 «Спеціальна освіта» Криворізького державного педагогічного університету, яка проходила на базі Комунальної установи «Криворізький інклюзивно-ресурсний центр №2».





Щиро дякуємо майбутнім фахівцям за відповідальність, зацікавленість, відкритість до нових знань та активну участь у роботі команди.
Протягом практики студенти мали можливість ознайомитися з особливостями діяльності Інклюзивно-ресурсного центру, взяти участь у проведенні комплексної оцінки розвитку дітей, спостерігати за корекційно-розвитковими заняттями та здобути цінний практичний досвід.
Бажаємо майбутнім вчителям-логопедам натхнення, успішного професійного становлення, нових досягнень та віри у власні сили!
Дякуємо за співпрацю та бажаємо успіхів на подальшому професійному шляху! 💙💛

Немає коментарів:

Дописати коментар